U okviru 1/32 finala engleskog FA Cupa fudbaleri Evertona ugostili su trenutnog aktuelnog prvaka Premiershipa, ekipu Leicester Cityja na Goodison Parku, a 15-tak minuta prije kraja utakmice gosti imaju prednost zahvaljujući “svemogućem” Musi!

Everton je došao do prednosti u 63. minuti susreta, kada je napadač Karamela pogodio za vodstvo od 1-0. ALEN HALILOVIĆ ZAVRŠIO KAO SPAHIĆ U HSV-u, više OVDJE

Međutim, tada kreće napadač Leicester Cityja, Musa, koji za svega pet minuta riješava preokret ekipe koja je osvojila Premiership prošle sezone.

Sjajni Musa je dva puta pogađao mrežu domaćih, a sa ovim rezultatom Leicester prolazi u šesnaestinu finala! OTKRIVENA ISTINA: POZNATA SUDBINA PJANIĆA U JUVENTUSU, više OVDJE