Fudbaleri Rome u okviru 19. kola italijanskog prvenstva gostuju ekipi Genove, a nakon prvog poluvremena rezultat je 0-1.

Roma je povela autogolom Izze, nakon što je Peres ubacio loptu u šesnaesterac. Bh. reprezentativac Edin Džeko utakmicu je, očekivano, počeo od prve minute, a prema rezultati.com, postigao je i pogodak.

OVDJE gledajte uživo utakmicu Genoa – Roma!Naime, veliki internetski sajt rezultati.com napravio je veliki lapsus već u trećoj minuti tekstualnog prenosa uživo, kada je urednik ove utakmice napisao da je Edin Džeko positgao gol.

Obzirom da Džeko nije pogodio, još veća greška je napravljena u nastavku rečenice, gdje se navodi da je nakon pogotka Džeke rezultat 0-0?! Kobnu sliku pogledajte OVDJE