Luka Modrić, kapiten hrvatske nogometne reprezentacije, igrao je do 63. minute u utakmici trećeg kola španjolskog prvenstva, gdje je njegov Real Madrid remizirao s Las Palmasom rezultatom 1:1.

Domaćini su poveli golom Moleira već u petoj minuti, dok je Real izjednačio u 69. minuti preko Viniciusa, koji je pogodio iz jedanaesterca.

Modrić je predvodio svoju momčad kao kapiten u ovom susretu. Real Madrid sada ima ukupno pet bodova u prvenstvu, dok je Las Palmas prikupio dva boda.

U ranijem susretu u četvrtak, Ante Budimir, napadač hrvatske reprezentacije, igrao je do 58. minute za Osasunu koja je teško poražena na gostovanju kod Girone s rezultatom 4:0.

Girona je postigla golove preko Gila, Cigankova, Ruiza i Stuanija.

Osasuna i Girona sada imaju po četiri boda. Na vrhu ljestvice nalazi se Barcelona s maksimalnih devet bodova.