Bh. klub nakon poraza od 13-0: “Idemo dalje, primamo više..”
Fudbal

Bh. klub nakon poraza od 13-0: “Idemo dalje, primamo više..” 

Nakon teškog poraza rezultatom 13:0 od ekipe Igmana, fudbalski klub NK Stup iz BiH odlučio je situaciju okrenuti u svoju korist – humorom i samoironijom.

Na svojim društvenim mrežama objavili su duhovit najavni post za naredni meč protiv Rudara iz Breze, pokazujući da i nakon najtežih poraza nije izgubljen smisao za šalu.

“Idemo dalje, primamo više!”, poručili su iz kluba, uz dodatak da je forma “stabilna – ravno nizbrdo”, a odbrana “prijateljski raspoložena, pušta svakog da uđe”.

Uoči gostovanja kod Rudara, simbolično su naveli: “Oni kopaju ugalj, mi kopamo po taktici… još je nismo našli.”

Ova autoironična objava brzo je izazvala pažnju na društvenim mrežama, a navijači i simpatizeri su pohvalili iskren i zabavan pristup kluba u teškom trenutku.

NK Stup će novu priliku za iskupljenje imati 2. augusta kada gostuje na Gradskom stadionu u Brezi, protiv domaćeg Rudara.

Utakmica počinje u 16:00 sati, a klub se nada da će ovog puta rezultat biti barem malo povoljniji.

Iako rezultati nisu na njihovoj strani, NK Stup pokazuje da duh tima nije slomljen – a to je često važnije od same statistike.

Povezane objave