...
Bilbija ga izvadio: Borac sa igračem više, igrač Slobode dobio crveni karton
Fudbal

Bilbija ga izvadio: Borac sa igračem više, igrač Slobode dobio crveni karton 

Zaostalu utakmicu 14. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine večeras na Tušnju igraju Sloboda i Borac.

Prvo poluvrijeme ponudilo je dosta uzbuđenja. Već u trećoj minuti utakmice banjalučka ekipa je stigla do prednosti. Smušenost u odbrani domaćina iskoristio je Despotović i pogodio mrežu domaćina za 0-1.

Sloboda, koja igra katastrofalno ove sezone, uspjela je nakon tri mjeseca postići pogodak. Strijelac gola za 1-1 bio je Mekić u 19. minuti utakmice.

Borac je početkom drugog poluvremena ponovo stigao do prednosti, a onda i ostao sa igračem više na terenu. Sudija Luka Bilbija je dao drugi žuti, odnosno crveni za Delimeđca, pa će Sloboda do kraja utakmice igrati sa igračem manje.

sop

Povezane objave

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.