Atletico je u sjajnoj utakmici prošao na penale Inter i kao posljednji se plasirao u četvrtfinale Lige prvaka.

Španjolski sastav potvrdio je da na svojoj Wandi Metropolitan može pobijediti svakoga. Prošli su dalje premda su gubili 0:1 (prva utakmica je u Milanu završila 1:0 za Inter) i pet minuta prije kraja bili su na rubu ispadanja.

No, prvo ih je spasio golom u 85. minuti Memphis Depay, a potom u lutriji penala slovenski vratar Jan Oblak, koji je zaustavio udarce Alexisa Sancheza i Davyja Klaasena.

Nakon drame u Madridu saznali smo sve sudionike četvrtfinala Lige prvaka. To je još uspjelo Borussiji Dortmund, Barceloni, Arsenalu, Manchester Cityju, Bayernu, Realu i PSG-u.

Ždrijeb je u petak od 12:00 sati, a tada ćemo saznati odmah i parove polufinala elitnog natjecanja.