Večeras se na Santiago Bernabeu odigrao revanš susret polufinala Lige prvaka između Real Madrida i minhenskog Bayerna.

U Minhenu u prvoj utakmici nije bilo pobjednika, a meč je završio rezultatom 2-2, a večeras je Real Madrid u ludoj završnici i nakon preokreta slavio pobjedu 2-1 i ostvario plasman u finale Lige prvaka.

Dortmund je sinoć izbacivši PSG ostvario plasman u finale ovog takmičenja i u finalu će igrati protiv madridskog Reala.

Real Madrid je imao izgledne šanse, prijetio, a onda je uslijedio šok u 68. minuti, kada je Davies postigao fantastičan pogodak za prednost Bavaraca u Španiji.

Do kraja susreta Real je pokušavao da izjednači, a uspio je u 88. minuti kada je Joselu iskoristio šansu i grešku Neuera pred golom Bayerna. Samo par minuta kasnije isti igrač pogađa za veliko slavlje i oduševljenje na Santiago Bernabeu.

Finale će igrati Dortmund i Real Madrid!