Večeras je odigrano još šest utakmica četvrtog kola grupne faze Lige prvaka.

Arsenal je ugostio Sevillu i upisao očekivanu pobjedu rezultatom 2-0. Nakon lijepe akcije Arsenal je poveo pogotkom Trossarda a na asistenciju Sake u 29. minuti utakmice.

Topnici su preko Sake u 64. minuti udvostručili prednost. Ovoga puta asistenciju je ubilježio Martinelli. Sevilla do kraja susreta nije uspjela smanjiti rezultat.

U istoj grupi PSV je savladao Lens rezultatom 1-0. Jedini gol na utakmici postigao je de Jong u 12. minuti utakmice.

Minhenski Bayern je ugostio Galatasaray na Allianz Areni i u samom finišu utakmice stigao do pobjede rezultatom 2-1. Harry Kane je pogodio mrežu gostiju u 80. minuti, a isti igrač je riješio pitanje pobjednika nekoliko minuta kasnije. Bakambu je smanjio u nadoknadi za konačnih 2-1. U drugoj utakmici ove grupe Kopenhagen je ugostio Manchester United. Golovima Hojlunda gostujući tim je poveo rezultatom 0-2, ali su domaći stigli do 2-2 do kraja prvog poluvremena.

Prethodno je Rashford dobio crveni karton, a potom su Elyounoussi i Goncalves pogađali mrežu Uniteda za 2-2. United je u drugom poluvremenu uspio sa igračem manje preokrenuti. U 69. minuti sa bijele tačke pogodio je Fernandes. Međutim, u 82. minuti Kopenhagen je stigao do 3-3. Utakmica je još u toku..

Real Madrid je protiv Brage lagano izašao na kraj i slavio sa 3-0. Golove su postizali Diaz, Vinicius Junior i Rodrygo. Nešto ranije, u ovoj grupi Napoli je kiksao protiv Union Berlina odigravši samo 1-1 u Napulju.

Salzburg je dočekao Inter na Red Bull Areni, gdje je poražen u finišu utakmice (0-1). Martinez je pogodio sa bijele tačke u samom finišu utakmice. Svih 90 minuta u redovima Salzburga ubilježio je bh. reprezentativac Amar Dedić. Ovim porazom Salzburg je ispao, tj. ne može se plasirati dalje u nokaut fazu Lige prvaka.