Al Nassr je u Rijadu odigrao impozantnu prijateljsku utakmicu protiv Inter Miamija, demolirajući ih rezultatom 6:0, iako je u njihovim redovima bio možda i najveći nogometaš svih vremena.

Cristiano Ronaldo nije zaigrao za saudijski tim, dok je Messi započeo utakmicu s klupe. No, to nije spriječilo Al Nassr da već do 15. minute stvori zapanjujuću prednost od 3:0 golovima Otavija, Talisce i Laportea. U drugom dijelu, Al Nassr je nastavio dominirati, postigavši još tri gola za konačnih 6:0, uz hat-trick Talisce.

Lionel Messi je ušao u igru u 83. minuti, kada je ishod već bio očigledan. Tijekom televizijskog prijenosa, kamere su prešle s Messija na jednog od ultrabogatih šeika prisutnih na tribinama.

Šeik je gestikulirao broj golova koje je Al Nassr postigao protiv svjetski poznatog kluba.