Ermin Bičakčić (33) je odigrao cijelu utakmicu za Eintracht iz Braunschweiga, koji je ostvario važnu pobjedu u 2. Bundesligi.

Na domaćem terenu, Eintracht je u 17. kolu svladao Kaiserslautern rezultatom 2:1. Gosti su poveli autogolom Kraussea u 14. minuti, no Philippe je uspio izjednačiti rezultat u 36. minuti. Odlučujući preokret i pobjedu za Eintracht donosi Gomez u 62. minuti.

Ovo je Biočakčiću sedmi uzastopni nastup u dresu Eintrachta od kako je pridružio timu krajem listopada ove godine. Stoper je postao neizostavan član startne postave.

Bičakčić nije igrao za reprezentaciju BiH od 2020. godine, a ostaje otvoreno pitanje hoće li ga selektor Savo Milošević uvrstiti u sastav u ožujku tijekom baraža.

Trenutno, Eintracht se nalazi na 17. mjestu sa 14 bodova, dok je Kaiserslautern na 15. poziciji s četiri boda više.