Real Madrid je večeras, u utakmici drugog kola košarkaške Eurolige, pobijedio Partizan rezultatom 93:86 na domaćem terenu.

Džanan Musa, bosanskohercegovački reprezentativac, proveo je na terenu gotovo 20 minuta i postigao 12 poena za Real Madrid.

Također je dodao četiri skoka, a najviše se istaknuo u posljednjoj četvrtini kada je ubacio većinu svojih poena.

Najbolji strijelac Reala bio je Serge Ibaka s 15 poena, dok su Musa i Rathan-Mayers ubacili po 12. Hezonja i Deck također su pridonijeli sa po 10 poena.

U ekipi Partizana, najefikasniji su bili Jones s 15 poena, te Marinković i Berown, koji su svaki postigli po 12.

Nakon dva odigrana kola, Real Madrid ima jednu pobjedu i jedan poraz, dok je Partizan zabilježio dva poraza.

Musa je ponovno pokazao svoju važnost za tim, posebno u odlučujućim trenucima utakmice.

Ovaj rezultat Realu daje nadu za bolji nastavak Eurolige, dok Partizan traži svoju prvu pobjedu.