Nikola Jokić još jednom je demonstrirao svoju izvanrednu igru. Srpski košarkaš, trenutni nositelj MVP titule, postigao je tricu s više od 12 metara pri kraju utakmice između Denvera i Golden Statea, osiguravajući pobjedu za svoj tim.

Nuggetsi su izveli preokret u posljednjoj četvrtini, nadoknadivši zaostatak od 13 poena. Golden State je ušao u posljednje dvije minute s vodstvom od 127:120, ali Denver je uspio smanjiti rezultat na 127:125.

Nikola Jokić završio je utakmicu s 34 poena, 10 asistencija i 9 skokova, dok su mu sjajnu podršku pružili Aaron Gordon (30p, 9s, 2a) i Jamal Murray (25p, 6a, 2s, 2uk). U redovima Golden Statea najbolji su bili Stephen Curry (30p, 6a, 4s) i Klay Thompson (24p, 3s, 3a). Hrvatski košarkaš Dario Šarić također je pružio odličan doprinos s 13 poena, 7 skokova i 6 asistencija.