Utakmica Kupa kralja između Unionistasa i Villarreala prekinuta je pri rezultatu 1:1 zbog problema s rasvjetom na stadionu.

Reflektori su se palili i gasili, pa su kapiteni razgovarali s sudijom u nadi da će se problem riješiti. Igrači su se povukli u svlačionice, ali i nakon povratka svjetla na teren, meč nije nastavljen.

Optužbe su uslijedile, s predsjednikom Unionistasa tvrdeći da Villarreal nije želio nastaviti, dok Villarreal tvrdi da su obojica timova željela igrati, ali je sudija unilateralno prekinuo utakmicu.

Sudbina susreta još nije poznata, ali najrealnija opcija je da se meč odigra sutra u 12 sati prema informacijama iz Španije.

Što se tiče toka utakmice, Villarreal je poveo s 1:0 u 82. minuti pogotkom Akhomacha, dok je domaći izjednačio na 1:1 pet minuta kasnije iz bijele točke, precizan je bio Planas.