Željezničar je danas u Međugorju pretrpio poraz od istoimenog niželigaša, u prijateljskom susretu odigranom us klopu zimskih priprema.

Ekipa Međugorja je povela već na startu meča, praktično u prvom napadu. Strijelac je bio Bencun.

Željezničar se zatim propisno ispromašivao da bi član Druge lige FBiH (grupa Jug) u 60. minuti to kaznio i udvostručio prednost pogotkom Obradovića nakon kornera.

Babaluk je 15 minuta prije kraja susreta pogotkom glavom smanjio na 1:2, što će se ispostaviti kao konačan ishod duela.

Željezničar je nastupio u sastavu: Muftić, Ovčina, Galić, Cocalić, Radinović, Karić, Drljo, Štilić, Fočo, Amoah, Krpić. U drugom poluvremenu su igrali: Mulalić, Radaković, Dubačkić, Gasal, Biber, Šemdin, Turanjanin, Babaluk, Drina, Efendić, Zubanović, prenosi Arena Sport BiH.