Fudbaleri Manchester Uniteda gostovali su Wolvesu u okviru 22. kola engleskog Premiershipa, a susret je nakon sedam golova i lude završnice pripao gostima iz Manchestera rezultatom 3-4.

Golovima Rashforda u 5. i Hojlunda u 22. United je na poluvrijeme otišao sa zavidnom prednošću od 0-2. Sarabia je sa bijele tačke smanjio na 1-2 u 71. minuti, a McTominay pogodio četiri minute kasnije za 1-3.

Kada se činilo da će United lagano do pobjede, dešava se šokantna završnica.

Kilman u 85. pogađa za 2-3, a šokantnih 3-3 donosi Neto u 95. minuti utakmice. Međutim, samo dvije minute kasnije 18-godišnjak Mainoo pogađa za konačnu pobjedu Manchester Uniteda.

Ovo je bio prvi pogodak Mainooa u seniorskom fudbalu u njegovoj karijeri.

Mainoo je dijete Uniteda i nikada nije igrao za drugi klub niti u mlađim kategorijama. Vezni je fudbaler i ima tek 18 godina. Već vrijedi 6 miliona eura.