Fudbaleri AEK-a ugostili su Asteras u okviru 21. kola grčkog prvenstva, a domaći tim je slavio pobjedu rezultatom 4-2.

Bivši reprezentativac BiH, Ervin Zukanović, odigrao je katastrofalnu utakmicu i dobio ocjenu 5,7. Zukanović je već u 12. minuti dobio žuti karton. Međutim, košmar za bivšeg bh. reprezentativca tek počinje.

U 25. minuti autogolom dovodi AEK u prednost. Ponce je minut kasnije povisio na 2-0.

Igrala se 43. minuta kada je Ervin Zukanović po drugi put zatresao vlastitu mrežu za 3-0. Do kraja susreta Zukanović je ostao na terenu, što zaista čudi, obzirom da je odigrao katastrofalno prvo poluvrijeme.

Podsjetimo, Zukanović već drugu sezonu igra u Asterasu, a kao defanzivac je uspio tri puta da se upiše u strijelce u ove dvije sezone.