Nogometaši Bayerna su pobijedili Leipzig u 23. kolu njemačke Bundeslige rezultatom 2:1, zahvaljujući Harryju Kaneu.

Nakon što nije bilo golova u prvom poluvremenu, Bayern je poveo u 56. minuti kada je Kane postigao gol za 1:0 nakon asistencije Jamala Musiale. Međutim, u 70. minuti Benjamin Šeško je izjednačio rezultat na 1:1.

Činilo se da će Bayern nastaviti niz bez pobjeda i upisati četvrti susret zaredom bez slavlja, ali u 90+1. minuti Kane je osigurao pobjedu.

Eric Maxime Choupo-Moting je izbjegao ofsajd i dodao loptu Englezu koji je postavio konačnih 2:1.

Bayern je tako ostao u borbi za obranu titule prvaka Njemačke, s obzirom da zaostaje osam bodova za Bayer Leverkusenom, 11 kola prije kraja.