Mnogo puta je potvrđena ideja da je “klasa vječna”, a rijetki su oni u čijem je slučaju ova poruka više primenljiva od Lionela Mesija, svjetskog šampiona i po mnogima najvećeg fudbalera svih vremena.

Odsustvovao je 36-godišnji Argentinac tri nedjelje zbog povrede, a onda je ušao u igru na početku drugog poluvremena meča u kojem je njegov Inter Miami dočekao Kolorado Repidse.

Samo 12 minuta po ulasku na teren, legendarni Leo Mesi postigao je prelijep gol i donio svojoj ekipi izjednačenje, ali na kraju je viđen samo remi – 2:2 (0:1).

Pogledajte majstoriju najboljeg na svijetu:

Bio je to peti gol za Messija na petoj takmičarskoj utakmici koju je odigrao ove sezone – tri gola dao je u MLS, a dva u KONKAKAF Kupu šampiona. Pritom, Argentinac ima i dvije asistencije.