Ferencvaroš je osvojio svoju 35. titulu u Mađarskoj, unatoč današnjem neriješenom rezultatu 0:0 protiv Kisvarde.

S 65 bodova, imaju udobnu prednost od 15 bodova nad drugoplasiranim Paksom, s četiri kola prije kraja sezone.

Eldar Ćivić ima pet titula s Ferencvarošem, dok je Muhamed Bešić osvojio svoju treću, Amer Gojak i Stjepan Lončar drugu, a Kenan Kodro prvu.

Danas su Ćivić i Lončar odigrali cijeli meč, dok je Kodro zamijenio Lončara u 65. minuti. Bešić i Gojak nisu bili u konkurenciji za današnji meč.

Jasmin Mešanović igrao je za Kisvardu od 75. minute, dok Branimir Cipetić nije dobio priliku za igru.

Enes Alić nije bio u konkurenciji za današnju utakmicu za Kisvardu. Ferencvaroš će sljedeće kolo igrati protiv MTK-a, dok će Kisvarda na svom terenu dočekati Fehervar.