Dva susreta i dvije pobjede Venezuele na Copa America. Nova žrtva je jedan od favorita, reprezentacija Meksika, bilo je 1:0 u jednoj vrlo borbenoj i zanimljivoj utakmici.

Jedini gol postigao je Salomon Rondon iz jedanaesterca, nakon što je Quinones zaustavio Aramburua u kaznenom prostoru.

Igrao se 57. minut, gol pogledajte OVDJE.

Meksikanci su u pojedinim dijelovima susreta imali i više od igre, ali uzalud, promašili su i penal u 88. minuti, zapravo, Pineda je šutirao vrlo loše, Romo je obranio bez nekog velikog napora.

U drugom susretu ove skupine reprezentacija Ekvadora uspjela je pobijediti Jamajku sa 3:1 (2:0). Palmer je autogolom doveo Ekvadorce u prednost, a u 4. minuti nadoknade prvog poluvremena penal je iskoristio Paez.

Antonio je u 54. minuti dao nadu Jamajčanima da mogu do izjednačenja ili preokreta, ali dogodilo se suprotno, Minda u 1. minuti nadoknade rješava pitanje pobjednika.

Nakon dva kola u skupini B Venezuela ima svih 6 bodova, Meksiko i Ekvador imaju po 3, dok je Jamajka ostala bez bodova.