Premda se u Sjedinjenim Državana igra Copa America, Major League Soccer (MLS) nije prekinuo natjecanje.

Susret kanadskih klubova Montreala i Vancouvera završio je remijem, 1-1.

Gosti su poveli u 29. minuti golom Briana Whitea, a izjednačio je Matias Coccaro u 79. minuti. Za goste nije nastupio hrvatski nogometaš Damir Kreilach. Montreal se trenutačno nalazi na 11. mjestu Istoka sa 23 boda, dok je Vancouver peti na Zapadu sa 32 boda.

Jedan od favorita za naslov Inter Miami doživio je u derbiju protiv Cincinnatija težak 1-6 poraz. Inter je bez Lionela Messija koji s Argentinom nastupa na Copa America, a ovo je prvi put u kratkoj povijesti kluba da su primili šest golova.

Do sada ima je najteži poraz bio 0-5 od New England Revolutiona u srpnju 2021.

Japanac Yuya Kubo je zabio dva gola (10, 57), a odličnu predstavu pružio je i Argentinac Luciano Acosta zabivši gol (36) uz dvije asistencije. Za Cincinnati su zabili i Pavel Buča (38), Yamil Asad (45+4), te Geraldo Valenzuela (72). Pogodak za Inter postigao je Sergej krivcov (21).

Cincinnati vodi na ljestvici Istoka sa 48 bodova, dok je Inter dugi s bodom manje, prenosi Gol.hr.