Adin Ličina (17), talentovani igrač bh. porijekla, pridružen je prvom timu njemačkog Bayerna, a danas je na svom debiju postigao dva gola i asistirao za ekipu iz Münchena. Bayern je u prijateljskom meču pobijedio Rottach-Egern sa 14:1, a Ličina je prvi put zaigrao u startnoj postavi seniorskog tima. Ofanzivni vezni igrač je postigao golove u 23. i 25. minuti, te asistirao u 32. minuti, a igru je napustio početkom drugog poluvremena.

Ličina primarno igra kao ofanzivni vezni, ali može igrati i na obje krilne pozicije. Trenutno je član U17 reprezentacije Njemačke, za koju je odigrao devet utakmica i postigao jedan gol. Iako se vodi kao internacionalac Njemačke i Crne Gore, zbog svog porijekla može igrati i za BiH.