U uzvratnoj utakmici drugog kola kvalifikacija za UEFA Ligu prvaka između Borca iz Banje Luke i PAOK-a iz Soluna, gosti su slavili pobjedu rezultatom 1:0.

Borac je u ovaj susret ušao s nadom da može nadoknaditi zaostatak od 1:3 iz prve utakmice u Solunu. Već u prvoj minuti Kulašin je imao priliku, no njegov udarac je izblokiran. U prvih 15 minuta nije bilo značajnih prilika osim nekoliko centaršuteva. U 15. minuti Koulierakis je pogodio prečku, a PAOK se oslobodio pritiska i počeo igrati bolje.

Murg je u 25. minuti postigao gol za 0:1. U 28. minuti Ozdoev je imao priliku, ali Šišovski je obranio, dok je Murg u 36. minuti šutirao pored gola. Borac je pokušao stvoriti prilike za izjednačenje, no PAOK je kontrolirao igru i otišlo se na odmor s rezultatom 1:0.

Drugo poluvrijeme donijelo je malo promjena, s PAOK-om koji je imao nekoliko prilika, dok je Borac imao rijetke prodore.

Utakmica je bila puna prekršaja i intervencija, a PAOK je na kraju slavio.

Borac je eliminiran iz Lige prvaka, ali će u trećem kolu kvalifikacija za UEFA Europa ligu igrati protiv Klaksvika.