Počelo je Hrvatsko nogometno prvenstvo utakmicom između Dinama i Istre, a utakmica na Maksimiru završena je rezultatom 5-0.

Dinamo je furiozno krenuo ka odbrani titule. Već u 13. minuti Hoxha je doveo zagrebački tim u prednost, a u 19. je bilo 2-0. Strijelac drugog pogotka za Modre bio je Theophile-Catherine na asistenciju Baturine.

Dinamo se nije time zadovoljio u prvom poluvremenu, pa je u 28. minuti Kulenović iskoristio novu asistenciju Baturine i pogodio mrežu Istre za 3-0.

Drugo poluvrijeme nije donijelo ništa bolju igru Istre. Kulenović je na asistenciju Sučića u 49. minuti pogodio za velikih 4-0, a već sramotnih 5-0 bilo je od 79. minute, kada je Pierre-Gabriel na novu asistenciju Baturine pogodio mrežu gostujuće momčadi.

Gabrielu je ovo bio prvi pogodak za Dinamo, iako je prošle sezone odigrao sedam susreta, nije se upisivao u listu strijelaca.

Baturina je odigrao izvrsnu utakmicu i upisao čak tri asistencije.