Barcelona je pobijedila Real Madrid rezultatom 2:1 u El Clasicu koji je odigran u East Rutherfordu tijekom pripremne turneje po SAD-u.

Pau Victor postigao je oba gola za Barcelonu, dok je jedini gol za Real Madrid postigao Nico Paz. Luka Modrić, kapiten Reala, odigrao je cijelu utakmicu.

Utakmica je prekinuta na više od sat vremena u 11. minuti zbog nevremena, konkretno munja i gromova. Iako je Modrić molio suca da se utakmica nastavi, utakmica je prekinuta i svi su se morali povući u svlačionice.

Pau Victor je Barcelonu doveo u vodstvo u 42. minuti, a povećao prednost u 54. minuti. Nico Paz je smanjio na 2:1 nakon što je Arda Güler izveo odličan korner.

Turski vezist se istaknuo izvanrednom kontrolom lopte, ali je njegov gol u prvom poluvremenu poništen zbog zaleđa.