U utakmici u Gornjem Rahiću, domaći tim je dočekao Bratstvo iz Gračanice, ali su gosti odnijeli pobjedu s rezultatom 2:1.

Prvo je bivši igrač Slobode, Edis Smajić, postigao gol za vodstvo Bratstva u 22. minuti. Domaćini su izjednačili u 68. minuti preko Softića.

Ipak, Bratstvo je osiguralo pobjedu zahvaljujući golu mladog Denina Jamakovića, koji je donio prve bodove svom timu u novoj sezoni. U sljedećem kolu, Gornji Rahić će igrati protiv Stupčanice u gostima, dok će Bratstvo ugostiti Tomislav.

U Bihaću je odigrana još jedna utakmica, gdje je domaće Jedinstvo poraženo od Gradine rezultatom 3:1. Gosti su poveli u 20. minuti preko Salkanovića.

Iako je Jedinstvo izjednačilo pred kraj prvog poluvremena golom Kolumbijca Tejade, Gradina je dominirala u drugom poluvremenu. Numanović je postigao dva gola i tako osigurao pobjedu i tri boda za Gradinu.

Tomislav – Tuzla City 3:1

Zvijezda Gradačac – Budućnost Banovići 2:4