Radnički Kragujevac prekinuo je niz od dva uzastopna poraza na impresivan način – ubjedljivom pobjedom. U zaostaloj utakmici 2. kola Super lige Srbije, tim Feđe Dudića savladao je IMT Novi Beograd na gostovanju u Loznici rezultatom 4:0.

Golove za treću pobjedu u sezoni postigli su Mirčetić u 13. i 18. minuti, Evandro iz penala u 53. minuti, te Radović u 59. minuti.

Radović, bivši fudbaler Veleža i Sarajeva, zabilježio je svoj prvi pogodak u dresu Radničkog, u svom drugom nastupu u Srbiji. Ova pobjeda je jedna od najubjedljivijih za trenera Dudića od početka njegovog angažmana u Srbiji.

Pod njegovim vođstvom, Radnički je ove sezone već savladao Radnički Niš 4:0, dok su u decembru 2023. u Kupu Srbije nadigrali Smederevo sa 5:0.