Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su Partizan rezultatom 4:0 u 174. vječitom derbiju koji se igrao na stadionu JNA. Strijelci za goste bili su Ndiaye, koji je postigao golove u 24., 55. i 65. minuti, te Silas u 45. minuti.

Atmosfera na stadionu bila je neuobičajena. Delije, navijači Crvene zvezde, ispunili su sjevernu tribinu, dok na suprotnoj strani nije bilo Grobara, navijača domaćeg tima. Tokom prvog poluvremena, gostujući navijači izveli su koreografiju u čast Stefana Nedeljkovića, navijača Zvezde koji je učestvovao u terorističkom napadu na sjeveru Kosova, gdje je ubijen policajac.

Na ogradi sjeverne tribine bila je istaknuta poruka “Ustajte braćo, ustajte Srbi, pobjeda biće naša”, dok je na “šetalici” bio prikazan lik Nedeljkovića sa srpskom trobojkom u pozadini, što se može vidjeti u videu objavljenom na Instagramu Mozzartsporta.