Nedjeljna utakmica 6. kola Druge lige Federacije Bosne i Hercegovine grupa Sjever (treći rang bh. fudbala) između Priluka i Sloge iz Tojšića na stadionu Širani u Priluku kod Živinica prekinuta je pri vodstvu domaćih rezultatom 3:2.

Do prekida je došlo krajem prvog poluvremena. Poveli su gosti u ranoj fazi meča sa 0:2 golovima Mašića iz četvrte i Mujkića i sedme minute, a Mujkić, Hrnjić i Klapić golovima u 15., 34. i 44. minuti režirali su preokret domaćih.

U finišu prvog poluvremena Sloga je na travnjaku ostala bez dvojice igrača. Prvo je zbog dva žuta kartona prijevremeno put svlačionice morao Mašić, a onda je direktan crveni karton zbog psovanja majke glavnom sudiji zaradio Majdančić, prenosi Faktor.

Nakon toga Majdančić je, kao u duelu Zidanea i Materazzija u produžecima finala SP-a 2016., glavom udario sudiju Emira Sendića.

@mk_productionn Bosanski Zidane #funnyvideos #foryou #viral #footballtiktok ♬ original sound – MK Production

Poslije ovog incidenta arbitar iz Gradačca odsvirao je kraj utakmice.