HSV i Paderborn odigrali su susret u okviru 2. Bundeslige, a meč je završen rezultatom 2-2.

Filip Bilbija je u redovima gostujuće ekipe odigrao fantastičnu utakmicu postigavši dva pogotka, a za svoj nastup potencijalni bh. reprezentativac dobio je ocjenu 8,7.

Iako u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, nastavak je donio itekako zanimljiv susret. Filip Bilbija je u 46. minuti doveo gostujući tim u prednost. HSV je odgovorio preko Glatzela u 54. minuti.

Međutim, već u 60. Filip Bilbija je postigao svoj drugi pogodak za 1-2. Konačnih 2-2 postavio je Selke u 67. minuti utakmice.

U redovima HSV-a Hadžikadunić je odigrao 83. minute i dobio ocjenu 6,8. S druge strane, Filip Bilbija je bio igrač utakmice sa dva postignuta pogotka.

Čitajte vijesti bez reklama – našu mobilnu aplikaciju za Android možete preuzeti OVDJE.

Bilbija je 2023. godine upravo iz HSV-a prešao u Paderborn, gdje pruža sjajne partije. Radi se o napadaču i igraču rođenom u Njemačkoj, koji može nastupati za bh. reprezentaciju.