Ivan Perišić (35) nedavno je postao novi igrač nizozemskog kluba PSV nakon što je raskinuo ugovor s Hajdukom, dolazeći kao slobodan igrač.

U svom debiju, Perišić je pomogao PSV-u ostvariti pobjedu 2:0 protiv Willema u sedmom kolu nizozemskog prvenstva. Započeo je utakmicu na desnom krilu i igrao do 65. minute, dok je već u 5. minuti stvorio priliku za pogodak, no njegov suigrač Tillman nije uspio zabiti.

Perišić je bio blizu postizanja prvog gola za PSV u 13. minuti, ali je njegov udarac prošao tik pored stative.

Pogledajte video OVDJE.

Perišić je u PSV stigao nakon kratkog boravka u Hajduku, gdje je došao u januaru ove godine nakon više od 17 godina izbivanja iz splitskog kluba. Tijekom tog razdoblja nije imao službeni nastup za seniorsku momčad Hajduka, a u povratničkoj sezoni odigrao je 12 utakmica i postigao jedan gol.

Perišić se nakon teške ozljede koljena vratio na teren te je u prošloj sezoni zabio protiv Istre 1961 u Puli. Ranije u karijeri igrao je za brojne europske klubove, uključujući Sochaux, Borussiju Dortmund, Inter, Bayern i Tottenham.

Čitajte vijesti bez reklama – našu mobilnu aplikaciju za Android možete preuzeti OVDJE.