Fudbaleri Holstein Kiela ugostili su Frankfurt u okviru petog kola njemačke Bundeslige.

U 25. minuti Marmoush je gostujući tim doveo do prednosti, ali je Kiel imao odgovor samo pet minuta kasnije. Mrežu gostujuće ekipe zatresao je Machino sa bijele tačke, a rezultatom 1-1 otišlo se na odmor.

Matanović je u 47. minuti pogotkom donio novo vodstvo Frankfurtu, ali raspoloženi Machino opet par minuta kasnije stvari vratio na početak pogotkom u 50. minuti.

Bosanskohercegovački reprezentativac Armin Gigović konačno je postao prvotimac. Nakon što je u prošloj utakmici protiv Bochuma igrao 81. minutu, trener ga je u redovima Kiela i danas stavio u početnu postavu, a igru je napustio pola sata prije kraja utakmice.

Čitajte vijesti bez reklama – našu mobilnu aplikaciju za Android možete preuzeti OVDJE.

Gigović je ocijenjen ocjenom 6,8, što je jedna od većih ocjena u redovima domaće ekipe.

Svakako da ova vijest raduje saelektora bh. reprezentacije Sergeja Barbareza, koji želi reprezentaciju graditi upravo oko Armina Gigovića u sredini terena.