Večeras je odigrano još osam utakmica četvrtog kola Lige nacija, a svoje utakmice igrale su i naše komšije, selekcije Hrvatske i Srbije.

Hrvatska je gostovala Poljskoj, a mogli smo vidjeti sjajnu utakmicu večeras u Varšavi sa čak šest golova. Zielinski je domaću selekciju doveo u prednost u petoj minuti utakmice, a onda je uslijedio show Hrvata.

U 19. minuti Sosa je projektilom poravnao na 1-1, samo pet minuta kasnije Sučić pogotkom donio preokret, a već 1-3 bilo je u 26. minuti, kada je Baturina na asistenciju Sučića savladao domaćeg golmana.

Međutim, Poljaci nisu odustajali. Zalewski je u 45. minuti smanjio na 2-3, a u 68. minuti domaća selekcija se u potpunosti vratila u igru. Mrežu Livakovića pogodio je Szymanski za 3-3.

Livaković je u 76. minuti dobio i direktan crveni karton. Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.