Trener Real Madrida, Carlo Ancelotti, bio je suočen s izazovima tijekom nedavne utakmice protiv Villarreala, gdje je morao zamijeniti sjajnog Judea Bellinghama zbog neobičnih okolnosti. Unatoč tome, momčad je ostvarila impresivnu pobjedu rezultatom 4:1, a na listi strijelaca našli su se Bellingham, Rodrygo, Luka Modrić i Brahim Diaz.

Bellingham, koji je postigao svoj 13. gol u Primeri od dolaska u Real Madrid, iskusio je turbulentan trenutak tijekom utakmice. U 67. minuti dobio je žuti karton, a Ancelotti je brzo reagirao, zamijenivši ga s Dani Ceballosom 11 minuta kasnije.

Razlog za ovu izmjenu leži u neobičnom ponašanju glavnog suca, Jorgea Figueroe Vasqueza, koji je uporno ponavljao četiri riječi upozorenja: “Budi oprezan sa mnom.”

Svaki put kad bi Bellingham bio uključen u neki incident, sudija bi mu iznova uputio ove riječi. Ancelotti je brzo shvatio da bi drugi žuti karton označio izlazak Bellinghama iz igre, pa je odlučio prevenirati daljnje probleme.

Uprkos izazovima, Real Madrid je nastavio svoju pobjedničku seriju.