QPR, momčad u kojoj brani iskusni Asmir Begović, ostvarila je impresivnu pobjedu rezultatom 2:0 protiv Milwalla u 28. kolu engleskog Championshipa. Ovaj trijumf označava osmi put ove sezone da je bosanskohercegovački čuvar mreže sačuvao svoju gol-žicu netaknutom.

Golove za QPR postigli su Ilijas Čer u 27. minuti te Sinkler Armstrong u 85. minuti susreta. Sjajna igra ove dvojice igrača doprinijela je uvjerljivoj pobjedi tima sa Loftus Rouda.

Trenutačno se QPR nalazi na 22. poziciji Čempionšipa s ukupno 24 osvojena boda. Ova pobjeda sigurno će pridonijeti jačanju pozicije u sredini tablice, a svakako predstavlja poticaj za daljnje napore u natjecanju.

Što se tiče Begovića, “ministar odbrane” pokazao je izvanrednu sigurnost svoje mreže ne samo u ovom susretu protiv Milwalla, već i u prethodnim dvobojima s ekipama poput Ipswicha, Plymoutha, Hull Cityja, Prestona, Bristol Cityja, Birmingham Cityja te Middlesbrougha.

Njegova konzistentnost u očuvanju mreže predstavlja neprocjenjivu prednost za QPR.