Fudbaleri Borca večeras od 19.30 sati igraju kod PAOK-a u prvoj utakmici drugog pretkola kvalifikacija za Ligu evropskih prvaka.

Uoči ovog duela treneri obje ekipe Razvan Lucescu i Mladen Žižović su odabrali početne postave. Treba naglasiti kako Žižović neće sjediti na klupi Borca, jer je protiv Egnatije dobio crveni karton. Zanimljivo da je od prve minute priliku dobio novajlija Dino Skorup, koji je prije četiri dana stigao u Banja Luku.

Za Borac od prve minute igraju: Shishovski, Kvržić, Meijers, Carolina, Herrera, Grahovac, Skorup, Kulašin, Savić, Vuković i Lukić.

S druge strane, PAOK je počeo meč u sljedećem sastavu: Kotarski, Sastre, Troost-Ekong, Koulierakis, Baba Rahman, Ozdoev, Schwab, Despodov, Murg, Taison i Brandon.

Iako je utakmica trebala biti prenošena na Arena Sport 1 Premium, to nije slučaj ne znamo zbog čega.

U prilogu možete pratiti meč:

PAOK je poveo u ranoj fazi utakmice, ali je banjalučki Borac sa bijele tačke poravnao rezultat na 1-1. Siguran realizator penala bio je Herrera. Ranije je Koulierakis postigao vodeći gol za grčki klub.