Fudbaleri Egnatije uspjeli su anulirati zaostatak iz prvog meča kvalifikacija za Ligu prvaka protiv banjalučog Borca i rezultatom 2:1 na Elbasan Areni izboriti produžetke.

Egnatija je u visokorizičnom meču povela sa 1:0 golom Ibrahimoglua u 17. minuti, a na 1:1 je poravnao Lukić u 30. minuti.
Bio je to ishod koji je vodio Borac u narednu rundu kvalifikacija, s obzirom na to da je bh. prvak u prvom meču slavio sa 1:0.

Ipak, albanski predstavnik je u 82. minuti iskoristio jednu od rijetkih šansi u drugom poluvremenu i golom Doukoua osigurao produžetke, prenosi Faktor.

Bolji iz ovog duela u drugom kolu kvalifikacija za Ligu prvaka igrat će protiv PAOK-a, a poraženi seli u drugu rundu Konferencijske lige i odmjerit će snage s islandskim Vikingurom.