Revanš utakmicu play offa Lige prvaka večeras su u Beogradu odigrali Crvena zvezda i Bodo/Glimt. Navijači Crvene zvezde mogu slaviti jer je njihov klub stigao zaostatak i pobijedio rezultatom 2-0, te ostvario plasman u Ligu prvaka.

Prva utakmica završena je pobjedom Bodo/Glimta rezultatom 2-1. Večeras je Zvezda uspjela slaviti dva razike i bez produžetaka ostvariti plasman u Ligu prvaka.

Domaći tim je stigao do prednosti golom Brune Duartea sa bijele tačke u 26. minuti utakmice. Crvena zvezda je igrala bolje, a ofanziva se isplatila u 59. minuti, kada je Spajić na asistenciju Elšnika pogodio za 2-0 i veliko oduševljenje na tribinama stadiona Rajko Mitić.

Pokušavali su gosti do kraja susreta postići pogodak koji bi im osigurao barem produžetke, ali Crvena zvezda je odlično stajala u odbrani i uspjela sačuvati rezultat.

Veliki je ovo uspjeh za srpskog predstavnika!