Večeras su odigrane još četiri utakmice prvog kola Lige prvaka.

Bayern je ugostio zagrebački Dinamo, a sve osim pobjede minhenskog giganta bilo bi prvorazredno iznenađenje. Naravno, do njega nije došlo, a Bayern je do vrha napunio mrežu Dinama (9-2).

U prvom poluvremenu Bavarci su postigli tri gola. Kane, Guerreiro i Olise su pogađali mrežu Dinama. Gostujući tim je iznenađujuće postigao dva gola u minuti. U 49. i 50. minuti pogađali su Petković i Ogiwara.

Međutim, to je samo razljutilo minhenskog giganta, pogotovo Kanea. Napadač Bayerna je postigao još tri gola u drugom poluvremenu, a pored njega mrežu Dinama pogađali su Olise, Goretzka i Sane.

Real Madrid je ugostio Stuttgart na Bernabeu, a bh. napadač Ermedin Demirović utakmicu je počeo sa klupe, a u igru ušao u 75. minuti utakmice. Nakon prvog poluvremena nije bilo pogodaka, ali uzbuđenja nije nedostajalo u nastavku.

Mbappe je na samom početku drugog poluvremena pogodio mrežu Stuttgarta nakon sjajne asistencije Rodryga. Međutim, u 68. minuti odlični Stuttgart je stigao do poravnanja. Undav je iskoristio šansu i asistenciju Lewelinga i pogodio za 1-1.

Međutim, u 83. minuti na asistenciju Luke Modrića mrežu Stuttgarta pogodio je Rudiger za 2-1. Mlada zvijezda Reala Endrick postigao je pogodak za konačnih 3-1 u nadoknadi vremena.