Real Madrid trenutno igra utakmicu trećeg kola Lige prvaka protiv Borussije Dortmund na stadionu Santiago Bernabeu, a nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 0:2 za njemačku momčad.

Borussia je dominirala većim dijelom prvog poluvremena, ali su imali mnogo sreće jer su uspjeli sačuvati svoju mrežu netaknutom.

Naime, u 37. minuti Real je imao dvije izvanredne prilike u istoj akciji. Prvo je Rodrygo primio loptu na desetak metara od gola i udarcem iz okreta pogodio prečku, a nakon odbijanja lopta je stigla do Bellinghama koji je iz još bliže udaljenosti ponovno pogodio okvir gola. Potom je Kylian Mbappe pokušao udarcem izvan kaznenog prostora, ali je Gregor Kobel obranio i prekinuo napad.

“Ne mogu vjerovati, dvije prečke u istoj akciji! Kakva šansa za Real! Mbappe… Kobel brani!” uzviknuo je komentator tijekom te nevjerojatne akcije Reala.

Real Madrid je dodao gas u drugom poluvremenu i napravio nevjerojatan preokret postigavši četiri pogotka.