PSG je uvjerljivom pobjedom nad šestoligašem Revelom rezultatom 0-9 ostvario plasman u šesnaestinu finala Kupa Francuske.

Trener Parižana Luis Enrique na teren je izveo najbolje ofanzivce Mbappea, Ramosa i Kolo Muanija. U ostatku sastava je malo rotirao, ali ovakav napad protiv šestoligaša rezultirao je golijadom.

Kylian Mbappe je u 16. minuti pogodio za vodstvo PSG-a, a u 38. autogol je postigao Guessan. Asensio je u 43. povisio na 3-0, da bi 4-0 postavio Mbappe u finišu prvog poluvremena.

Isti igrač je do hat-tricka stigao početkom drugog poluvremena za 5-0, a Ramos sa bijele tačke pogodio u 71. za 6-0. Kolo Muani se osjećao zapostavljeno, pa je i on do kraja postigao dva pogotka, a jedan dodao i Ndour.

Ndour je 19-godišnjak koji rijetko dobije minute u francuskoj ekipi. Također, igrao je i Ethan Mbappe, mlađi brat Kyliana koji ima svega 17 godina.