Večeras je odigrano još sedam utakmica drugog kola Lige prvaka. Pretežno su favorizovane ekipe dominirale terenom.

Inter je ugostio Crvenu zvezdu na svom terenu i slavio rezultatom 4-0. Povremeni bh. reprezentativac Rade Krunić bio je direktan krivac kod drugog pogotka Intera. Calhanoglu je u 11. minuti postigao prekrasan gol iz slobodnjaka za 1-0. Zvezda se dobro držala sve do 60. minute, kada Arnautović pogađa za 2-0.

U 71. minuti Lautaro Martinez je povećao prednost na 3-0. Dobio je inter i penal, kojeg je Taremi uspješno realizovao u 81. minuti za konačnih 4-0.

Dortmund je bio uvjerljiv protiv Celtica slavivši rezultatom 7-1, uz hat-trick Adeyemija i dva pogotka Guirassyja. Can i Nmecha su dodali još po jedan.

Arsenal je savladao PSG pred svojim navijačima rezultatom 2-0. Strijelci su bili Havertz i Saka u prvom poluvremenu.