Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca gostovali su Voždovcu u okviru 30. kola srbijanske Mozzart Bet Superlige i slavili novu pobjedu pod vodstvom bh. trenera Feđe Dudića rezultatom 1-2.

Već u 11. minuti utakmice Đurić je gostujući tim doveo do prednosti, ali je Voždovac vrlo brzo uzvratio. Igrala se 18. minuta kada je Đurđević pogodio za 1-1.

Iako je Voždovac imao svoje šanse za preokret, do njega su došli gosti u 71. minuti pogotkom Vidosavljevića, a na asistenciju Aleksića. Voždovcu je poništen pogodak u nadoknadi vremena zbog ofsajda, a postigao ga je Teodorović.

Radnički je tako nastavio sa sjajnim rezultatima pod vodstvom bh. trenera i trenutno je petoplasiran sa istim brojem bodova kao i četveroplasirana Vojvodina.