Radnički iz Kragujevca je ostvario historijski uspjeh plasiravši se u polufinale Kupa Srbije prvi put u svojoj historiji.

U četvrtfinalu su savladali Novi Pazar rezultatom 3:1. Na utakmici je dominirao Radnički, postižući golove kroz Bevisa, Vidosavljevića i Ortiza, dok je jedini gol za Novi Pazar postigao Srećković.

Atmosfera na stadionu “Čika Dača” bila je vatrena s podrškom od 10.000 navijača, a igrači su reagovali na nedavne kritike trenera Dudića.

Radnički je nametnuo agresivan stil igre od početka, a ključni trenuci su bili Bevisov gol u 31. minutu i Vidosavljevićev pogodak iz penala samo četiri minuta kasnije.

Iako je Novi Pazar uspio da smanji rezultat u drugom poluvremenu, Radnički je zadržao kontrolu nad utakmicom i konačno ih dotukao u 98. minutu golom Ortiza.

Ovaj trijumf dodatno podiže moral timu iz Kragujevca i pokazuje da su sposobni za velike rezultate.