Rukometna reprezentacija Hrvatske odigrala je danas meč protiv Francuske u sklopu Evropskog rukometnog prvenstva u Kelnu. Utakmica je završena pobjedom Francuske rezultatom 34-32.

Gledali smo sjajno prvo poluvrijeme i na kraju se na odmor otišlo pri rezultatu 18-18. Obje selekcije su imale svoje trenutke u prvom poluvremenu. Francuska se “odvajala”, Hrvatska ekspresno stizala, a na odmor se otišlo pri neriješenim rezultatom.

U nastavku također lavovska borba obje selekcije. Francuska je veći dio drugog poluvremena imala vodstvo, na kraju je nakon dramatične završnice pobjedu upisala selekcija Francuske.

Najefikasniji u redovima Hrvatske bio je Srna sa šest golova, dok je Mem kod Francuza ubacio također šest golova.