Posljednju utakmicu 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, a ujedno i posljednju prije pauze, odigrali su Velež i Igman na stadionu Rođeni. Igman je bio nadomak pobjede, ali je susret završen rezultatom 1-1.

Na samom početku utakmice Igman je šokirao navijače domaće ekipe pogotkom u trećoj minuti. Denković je iskoristio priliku i doveo Igman u prednost.

Velež je apsolutno dominirao u nastavku, ali do poluvremena se rezultat nije mijenjao, pa je Igman na odmor otišao sa prednošću s početka utakmice.

Nastavak je donio novu ofanzivu Veleža, mostarski klub je imao prilika, ali realizacija je izostala.

Međutim, Igman je kapitulirao u 89. minuti, kada je nakon gužve u šesnaestercu gostujuće ekipe mrežu pogodio Hrkać za 1-1.