Posušje je u Tomislavgradu dočekalo ekipu Igmana u okviru prvog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Posušje je upisalo pobjedu rezultatom 1-0.

U prvom poluvremenu smo zaista malo vidjeli. Samo po dva udarca izvan okvira gola s obje strane, pa se na odmor otišlo sa početnih 0-0.

Međutim, važan detalj iz prvog poluvremena je povreda golmana Igmana, Aldina Ćemana, koji je zamijenjen sredinom prvog poluvremena.

U nastavku se dogodila nezapamćena situacija. Rezervni golman koji je ušao umjesto Ćemana također se povrijedio, pa je Rončevića zamijenio Mešić, a napadač Aćimović je u 50. minuti morao stati na gol Igmana i braniti do kraja susreta.

Posušje je iskoristilo tu situaciju i preko Jenjića povelo u 61. minuti utakmice. Do kraja utakmice domaći tim je zadržao prednost i slavio pobjedu na startu sezone.