Nogometaši Igmana iz Konjica su u 9. kolu Wwin lige BiH savladali ekipu GOŠK-a rezultatom 3:2, čime su se popeli na visoko peto mjesto na tabeli. Ovo je bila njihova četvrta uzastopna pobjeda nakon slabog starta sezone, dok je GOŠK ostao na dnu s jednim osvojenim bodom.

Domaći tim je poveo u 10. minuti golom Herića, ali je GOŠK izjednačio samo sedam minuta kasnije, kada je Novaković iskoristio lošu reakciju odbrane Igmana. Herić je ponovo doveo Igman u vodstvo svojim drugim golom u 23. minuti, ali je tim iz Gabele ponovo izjednačio u 42. minuti pogotkom Šrolera, postavivši rezultat na 2:2.

U drugom poluvremenu, Igman je do pobjede došao u 65. minuti kada je Tallo postigao gol uz asistenciju Hebibovića, čime je rezultat postao 3:2 i donio vrijedne bodove Konjičanima.

U narednom kolu Igman će igrati protiv Zrinjskog, dok će GOŠK dočekati Slobodu.