Lech Poznań je poveo 2:0 protiv Jagiellonije nakon više od 60 minuta igre, a utakmicu od prve minute igrao i bh. reprezentativac Dino Hotić.

On je zaslužan za najljepši trenutak susreta, postigavši impresivan pogodak iz slobodnog udarca u završnici prvog poluvremena.

Hotićev udarac iz slobodnjaka bio je precizan i izvanredan, poslavši loptu u golmanov kut, ali toliko savršeno da je čuvar mreže Jagiellonije bio nemoćan.

Njegov pogodak udvostručio je prednost Lecha. Ovaj pogodak ističe se kao jedan od najljepših koje je Hotić postigao u svojoj karijeri.

Golman gostujuće ekipe nije mogao ništa učiniti da odbrani taj snažan i tačan udarac.

Hotić je igrao u reprezentaciji BiH kod Ivayla Peteva, dok je debitovao 2020. godine kod Prosinečkog.