U nedjelju je odigrana utakmica 11. kola brazilske Taca Guanabare između Fluminensea i Botafoga.

Botafogo je pobijedio 4:2. Botafogo je poveo s golom Marlona Freitasa u trećoj minuti, a potom je Rai u 15. minuti donio vodstvo od 2:0. Fluminense je smanjio zaostatak golom Lelea u 26. minuti. Nakon izravnog crvenog kartona za Fluminenseovog igrača Andre u 81. minuti, John Kennedy je izjednačio iz kaznenog udarca u 82. minuti.

Marlon Freitas je u 88. minuti zabio penal za Botafogo, a pobjedu su potvrdili golom Emerson Urso u desetoj minuti sudačke nadoknade.

Tijekom utakmice dogodila se komična situacija kada je igrač Botafoga Yarlen Faustino Augusto pokušao ostati na terenu kako bi izgubio vrijeme, ali su ga protivnici i saigrači “razvlačili” po terenu kako kome odgovara…